SME TU PRE VÁS UŽ VIAC AKO 12 ROKOV!

Myšlienka založiť spoločnosť EXTERIER vznikla, keď sme si uvedomili, že v Nitre a okolí nebola firma, ktorá by dokázala zabezpečiť komplexné služby pre exteriér rodinného domu. Všetko sa muselo riešiť samostatne s inou firmou. Okná, vonkajšie žalúzie, terasy, závlahu, projekt záhrady atď. Hodiny a dni strávené obchádzaním firiem, prezeraním cenových ponúk, dohadovaním, ktorá firma má kedy čas a pod.

A práve čas je pre väčšinu z nás jednou z najcennejších komodít. Sme si toho vedomí a vieme, že je ho lepšie tráviť s rodinou, priateľmi či oddychom. Preto sme spojili atribúty súvisiace s exteriérom domu pod jednu strechu: naša záhradná architektka spraví obhliadku pozemku a po rozhovore s vami navrhne najlepšie riešenie od záhonov, cez hriadky, stromy či záhradný domček. Poradíme vám s výberom okien či žalúzií, nájdeme najvhodnejšiu markízu či pergolu, prvotriedne garážové dvere a správne rozvrhnutý a nastavený zavlažovací systém.


Osvedčené značky, 
s ktorými pracujeme

Okrem poskytovania kompletných služieb pre exteriér domu je ​naša firma založená ešte na jednej myšlienke – pracovať len s tými najlepšími. Produkty, ktoré ponúkame nikdy nie sú najlacnejšie v danom sortimente na našom trhu. 
Rozhodli sme sa radšej vybrať cestou kvality, keďže okná, žalúzie, garážové brány atď. nikdy nie sú výrobkom na jednu sezónu. Výrobky, ktoré predávame a montujeme, máme už za tie roky osvedčené či už u zákazníkov, ale i na vlastných domoch.