Prečo hliníkový plot a bránu?

Plot je vizitkou každého domu. Je prvou vecou, ktorá robí dojem na vašich hostí či okoloidúcich. Preto je dôležité vybrať si správne. Hliníkové ploty a brány sú moderným a elegantným riešením, ponúkajú maximálne variabilné riešenie, ktoré sa dokonale prispôsobí vašemu pozemku a požiadavkám. Na výber máte množstvo farieb z RAL vzorkovnice a rôzne ďalšie vzory. Doplnené môžu byť napr. tvrdeným sklom, čírym alebo mliečnym.
Ďalšou veľkou výhodou hliníkových plotov a brán je ich bezúdržbovosť. Hliníkové profily majú kvalitnú povrchovú úpravu, vďaka čomu sa o ne nemusíte starať a vydržia vám celý život.

Spoločnosť NOVAVISIO je renomovanou českou spoločnosťou, ktorá sa zameriava výrobu hliníkových plotov, brán a bránok najvyššej kvality. Hliníkový plot je záležitosť na celý život, plot, na ktorý sa budete dívať celý život, preto je dôležité si vybrať správne. Spoločnosť NOVAVISIO sa snaží, čo najviac priblížiť predstave zákazníka a ponúknuť mu produkt na mieru. I práve to ju robí výnimočnou.

NOVA

Okenicový plot

LINE

Dizajnový plot

TURF

Moderný lamelový plot

RAND

Latkový plot

AERO

Vzhľad ako slnolam

BLOCK

Moderný a nepriehľadný

SOLO

Prázdny rám

MATELUX

Sklo a hliník

Zaujímajú vás farby našich dizajnových plotov?

Všetky hliníkové profily sú opatrené kvalitnou povrchovou úpravou pomocou vypaľovanej práškovej farby Tiger Drylac alebo pomocou technológie Decoral, ktorá ošetrí povrch profilu práškovou vypaľovanou farbou a následnou sublimáciou atramentu z transferovej fólie, do ktorej je tento lakovaný predmet umiestnený. Táto fólia prenáša danú dekoráciu ako drevo, žuľa, mramor či iné atypické vzory. Lakovanie plotov prebieha výhradne v certifikovaných lakovniach a vďaka tomu vám môžeme ponúknuť v základnej kolekcii RAL farieb predĺženú záruku 5 rokov. Farba Decoral má štandardnú záruku v dĺžke 24 mesiacov. Základná kolekcia farieb obsahuje 15 najobľúbenejších odtieňov. Farby sú dodávané výhradne s povrchom jemná štruktúra. Tento povrch je u iných dodávateľov s výrazným príplatkom, ale u našich produktov je v základnej cene. Ak chcete aby vaše oplotenie bolo jedinečné, tak môžete kombinovať základné farby a to úplne zdarma.

Základné farby a povrchy dizajnových plotov

Príplatkové farby a povrchy dizajnových plotov