Záhrada

ponúka človeku nie len kúsok čerstvého vzduchu ale aj priestor pre oddych, zábavu, hru a spoločné chvíľky strávené s rodinou alebo relax po dlhom dni v práci. Záhrada je priestor, ktorý spája človeka s prírodou. Už v staroveku človek našiel význam zelene a uplatňoval ho v svojich sídlach a obydliach. Pôsobila pozitívne na telo aj dušu človeka, niesla v sebe symbol bohatstva a sily. Ponúkame vám návrh záhrady, ktorá bude pre vás malým kusom raja. Každý projekt je jedinečný a vyhovieme vaším požiadavkám a predstavám.  Doprajte si po celodennom zhone oddych, pokoj a pohodlie vo vlastnej záhrade.  Návrh a riešenie umiestnenia jednotlivých prvkov drobnej architektúry – pergoly, altánku, ohniska, záhradného krbu, jazierka, chodníkov, dlažieb a v neposlednom rade s výberom vhodných okrasných a úžitkových drevín.

Záhradné projekty

Ušetrite svoju námahu, čas aj peniaze a nechajte náš tím odborníkov nájsť to najlepšie riešenie, ktoré bude vyhovovať všetkým vašim požiadavkám.

Realizácie záhrad

Nový trávnik za jeden deň? 
S nami je to realita!  Vytvoríme záhradu, ktorá bude spĺňať vaše sny a predstavy. 

Údržba záhrady

Údržba záhrady a plôch okrasnej zelene je veľmi dôležitá pre konečný efekt z výsadby. Starostlivosť musí byť komplexná, odborná, ale najmä pravidelná.

Záhradné grily

Zdroj tepla a príjemnej atmosféry na vašich záhradách, v záhradných reštauráciách či iných gastronomických objektoch

Vírivky a Swim SPA

Chcete si užívať kúpanie iba počas niekoľkých letných mesiacov alebo po celý rok?