SMART HOME

Chytrá domácnosť vám každý deň prináša viac pohodlia, bezpečnosti a úspory energie. Nechajte sa rozmaznávať vlastným domovom! A nemusíte byť ani technicky zdatní, automatizáciu domácnosti zvládnu aj vaše deti.   

Ako na to?   
Pripojte až stovky kompatibilných prvkov, ako sú žalúzie, rolety, pergoly, markízy, garážové brány, vjazdové brány, vykurovanie, osvetlenie a zabezpečenie domácnosti, ku komplexnému systému domácej automatizácie TaHoma® switch a vytvorte tak jednotný celok.   

Nastavte si scenáre v mobilnej aplikácii TaHoma a kedykoľvek ich vyvolajte jediným kliknutím. Svoju domácnosť môžete ovládať pomocou diaľkových a nástenných ovládačov, mobilného telefónu a dokonca aj hlasovými príkazmi! Svoje dva obľúbené scenáre môžete nastaviť priamo na dve tlačidlá na zariadení TaHoma® switch.   

Príklad scenára
Predstavte si napríklad, že ráno vychádzate z domu. Posledný člen vašej rodiny nemusí chodiť po dome a kontrolovať, či je všetko vypnuté, dvere zamknuté... Stačí kliknúť na tlačidlo na zariadení TaHoma® switch a všetko sa dá do pohybu - žalúzie a rolety sa nastavia do požadovanej polohy, vypne sa osvetlenie vybavené žiarovkami Philips Hue, vypnú sa chytré zásuvky, otvoria sa garážové dvere a vjazdová brána, aktivujú sa kamery a alarm... A za vami sa opäť zatvoria dvere a brána a zamkne sa chytrý zámok Somfy Door Keeper na vchodových dverách.   

Ak si zaobstaráte chytré senzory, už sa nemusíte obávať, že vašu markízu alebo žalúziu poškodí silný vietor alebo krupobitie. Samé sa stiahnu! Na druhej strane, slnečné senzory zabraňujú prehrievaniu v lete a pomáhajú vykurovať váš domov v zime.     

Prečo si vybrať automatizáciu domácnosti od Somfy?    
Pod pojmom domáca automatizácia si každý človek predstaví niečo iné, keďže každý z nás má iné skúsenosti, potreby a návyky. Máme pre Vás ucelený rad výrobkov, ktoré sa týkajú všetkých častí domácnosti.   

POĎTE DO TOHO S NAMI!

Ovládajte všetky časti 
vašej domácnosti 
odkiaľkoľvek so systémom TaHoma®

prepojenie,​ 
ktoré funguje

Smart home systém TaHoma od Somfy je špičkový systém na ovládanie Vášho domovu pohodlne z Vášho telefónu. Spolu s vonkajšími žalúziami NEVA predstavuje najpohodlnejší spôsob ako ovládať svoj tieň jedným dotykom. 

KOMPLEXNÁ PONUKA PRODUKTOV PRE AUTOMATIZÁCIU DOMÁCNOSTI

Objavte kompletný rad riešení pre motorizáciu prvkov domácnosti, automatizáciu a zabezpečenie. 
Všetko je navrhnuté tak, aby váš každodenný život bol uľahčený a aby sme zabezpečili vašu domácnosť a uľavili vám od starostí, ktoré s ňou máte spojené.