PREČO OKNÁ A DVERE OD 
RI OKNA?

Osvedčené a na údržbu nenáročné okná a dvere s dlhou životnosťou a výborným pomerom ceny k tepelno-izolačným vlastnostiam. Bohatý výber profilov pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií. Tradičný český výrobca okien a dverí od roku 1994.

Plastové okná

Plastové okná a dvere z profilov VEKA sú perspektívnym riešením pre každý projekt, či už sa jedná o modernú novostavbu alebo úspornú rekonštrukciu. Široká produktová rada, líšiaca sa úrovňou izolácie, účelom použitia a dizajnom.

...​viac

Hliníkové okná

Hliníkové okná umožňujú začlenenie do veľkých presklených plôch aj celých fasád. Pevnosť a tvarová stálosť garantuje presný chod a spoľahlivú funkčnosť po celú dobu životnosti aj pri intenzívnejšom používaní na frekventovaných miestach.

...viac

Premeňte svoje vstupné dvere na ozajstnú bránu do Vášho domova! Vchodové dvere PERITO sa vám dokonale prispôsobia. Či už hľadáte špičkový moderný dizajn pre nové stavby, alebo oživenie pri rekonštrukcií Vášho domova, v širokej ponuke dverí PERITO nájdete dokonalé riešenie. Rozsiahla ponuka hliníkových, sklenených a plastových dverí s mnohými možnosťami prispôsobenia nepochybne oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka.

Hliníkové vchodové dvere

Hliníkové dvere vyhľadávajú nielen milovníci moderného dizajnu. Vďaka dekorom imitujúcim drevo sa prispôsobí aj klasickým stavbám.

Plastové 
vchodové dvere

Plastové vchodové dvere ponúkajú širokú škálu prevedení, dekorov aj doplnkov, a preto sa perfektne prispôsobia každému domu.

VARIABLE
vchodové dvere

Máte originálnu predstavu o svojich vchodových dverách a nenašli ste ju v žiadnej ponuke? PERITO vám ju pomôže zrealizovať.