Záhrada je živý organizmus a neustále sa mení. Nie vždy je pre ľudí ľahké jej porozumieť a nájsť kompromis medzi nárokmi ktoré od nej požadujeme a tými, ktoré zase požaduje ona od nás. Aj keď si mnohí myslia že záhradný projekt je zbytočný, opak je pravdou. Takisto, ako je potrebný projekt pri stavbe domu, je potrebný aj pri realizácii záhrady pokiaľ chceme aby naša námaha a investícia nevyšla nazmar. Ušetrite svoju námahu, čas aj peniaze a nechajte náš tím odborníkov nájsť to najlepšie kompozičné riešenie, ktoré bude vyhovovať všetkým vašim požiadavkám. Každej rastlinke nájdeme to správne miesto a potom si môžete vychutnávať rovnováhu a relax v tieni stromu, a prekvitať spolu so svojou záhradou.

Záhradné projektyUšetrite si námahu, čas aj peniaze a nechajte náš tím odborníkov nájsť to najlepšie kompozičné riešenie, ktoré bude vyhovovať všetkým vašim požiadavkám.

Čo všetko vlastne záhradným projektom získate?

  • 2D návrh kompozičného riešenia záhrady s definovaním stavebných a rastlinných materiálov
  • osadzovací výkres rastlinných prvkov
  • vytyčovací výkres stavebných a rastlinných prvkov
  • 3D priestorové zobrazenie záhrady (3D vizualizácia, môže a nemusí byť)
  • zoznam rastlín a použitých materiálov
  • možnosť návrhu závlahového systému značky Orbit
  • grafické vyhotovenie pôdorysného riešenia jednotlivých okruhov a typov ostrekovačov
  • vypracovanie cenovej ponuky
ŽIADOSŤ O CENOVÚ PONUKU NA PROJEKT

Vzorový projekt

Pozrite si naše ďalšie štúdie a vizualizácie

2D 
štúdie

3D 
vizualizácie 

1x údržba GRATIS!

Pri realizácii projektu záhrady získavate automaticky 1. údržbu záhrady zdarma!

Návrh závlahy GRATIS!

Pri objednaní projektu záhrady získavate návrh závlahového systému zdarma!

Čo potrebujeme pre vypracovanie kvalitného projektu?

Ako podklad pre záhradný projekt sa najčastejšie používa výkres osadenia rodinného domu na pozemku (situácia). Ak pri výstavbe alebo prestavbe domu došlo k nejakým zmenám, je potrebné nás na to vopred upozorniť. Je vhodné, ak tento výkres obsahuje zakreslené spevnené plochy a iné existujúce objekty na pozemku. Pri obhliadke si prípadné zmeny zameriame, vyhotovíme fotodokumentáciu pozemku a odkonzultujeme vaše predstavy o ideálnej záhrade. Po takejto návšteve máme všetky informácie potrebné na začatie spracovania projektu. Pokiaľ máte slabšiu priestorovú predstavivosť, odporúčame vybrať si projekt vrátane 3D priestorovej vizualizácie, ktorá vám dôverne ukáže vašu budúcu záhradu, akoby ste v nej už boli.

I takto sa môžete prejsť svojou budúcou záhradou...