PREČO OKNÁ A DVERE OD 
RI OKNA?

Osvedčené a na údržbu nenáročné okná a dvere s dlhou životnosťou a výborným pomerom ceny k tepelno-izolačným vlastnostiam. Bohatý výber profilov pre všetky typy stavieb a rekonštrukcií.
Tradičný český výrobca okien a dverí od roku 1994.

Ponuka okien

Plastové okná

Osvedčené a na údržbu nenáročné okná s dlhou životnosťou a výborným pomerom ceny k tepelno-izolačným vlastnostiam. Bohatý výber profilov pre všetky typy stavieb a rekonštrukcii.

Vchodové dvere PERITO

Premeňte svoje vstupné dvere na ozajstnú bránu do Vášho domova! Vchodové dvere PERITO sa vám dokonale prispôsobia. Či už hľadáte špičkový moderný dizajn pre nové stavby, alebo oživenie pri rekonštrukcií Vášho domova, v širokej ponuke dverí PERITO nájdete dokonalé riešenie. Rozsiahla ponuka hliníkových, sklenených a plastových dverí s mnohými možnosťami prispôsobenia nepochybne oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka.

Hliníkové vchodové dvere

Hliníkové dvere vyhľadávajú nielen milovníci moderného dizajnu. Vďaka dekorom imitujúcim drevo sa prispôsobí aj klasickým stavbám.

Plastové 
vchodové dvere

Plastové vchodové dvere ponúkajú širokú škálu prevedení, dekorov aj doplnkov, a preto sa perfektne prispôsobia každému domu.

VARIABLE
vchodové dvere

Máte originálnu predstavu o svojich vchodových dverách a nenašli ste ju v žiadnej ponuke? PERITO vám ju pomôže zrealizovať.